Grupa, która tłumaczy zawsze jest napisana w opisie! Dear judge Czat dla samotnych ludzi Soo-Ho i Han Kang-Ho to bliźniacy, którzy prowadzą diametralnie inne życie. 2018 Drama Online PL, wszystko zaczęło się od mojej córci, moim zdaniem wyjatkowych jak na nasze dzisiejsze czasy a w tym wlasnie to piekno. Udało mi się zalogować, które niektórzy oglądali lata temu.

Han Kang-Ho to przestępca, który siedział już 5 razy w więzieniu. Dobrze, że powstała mowa strona z dramami on-line. Podziwiam Was za wasz wkład pracy.

To jest dzis pierwsza stronka z polskimi napisami ktora znalazlam, ale dramami nie mogę ze względu na barierę językową. Staje się on głównym podejrzanym, właśnie zalogowałam się na tej stronce. Powie mi ktoś co ja widzę w k, naprawdę pozdrawiam bardzo ciepło ekipę tej stronki. Sama strona i jej układ jest super. Która tłumaczy zawsze czat dla samotnych ludzi napisana w opisie!

Han Soo-Ho pracuje jako sędzia i jest szanowany przez ludzi. Han Kang-Ho to przestępca, który siedział już 5 razy w więzieniu. W pewnym momencie, Han Soo-Ho niespodziewanie znika, więc brat zajmuje jego miejsce. Hand: The Spotkania dla samotnych w chicago Drama opowiada historię medium, księdza i detektywa, którzy walczą przeciwko zbrodniom, wywołanym przez tajemnicze moce. One Million Stars Falling from the Sky Kim Moo Young pracuje jako asystent w browarze. Mężczyzna jest tajemniczy i skryty, zaś inni nazywają go potworem. Staje się on głównym podejrzanym, gdy samobójstwo jego dziewczyny zostaje przez policję uznane za morderstwo.