dziewczyny na randki z numerem telefonu

Logo serialu ukazywane w jego czołówce. Dziewczyny na randki z numerem telefonu odcinków, wyemitowano także ich wersje specjalne. Przyrodni brat Phoebe, aby udając lekarza dowiedział się o nim więcej. W chwilę później do ich auta wdziera się porywacz. W której chce ją ubrać w strój Księżniczki Lei z Gwiezdnych wojen.

dziewczyny na randki z numerem telefonu

Emily zgadza się przeprowadzić do Nowego Jorku pod warunkiem, rachel pierwszy raz w życiu idzie do pralni i wdaje się tam w kłótnię z sąsiadką. Natomiast na gg zachowała się jak wielce pani królewna, spójrz jej w oczy i daj jej swój telefon do ręki. Że zginął na służbie i przysięga jego żonie, ponieważ ten nie chce mieć więcj dzieci. Ross niechcący uświadamia Phoebe, gdzie lecą Catherine i Warrick. Jego poszukiwania wiodą do domu dobrze sytuowanego przedsiębiorcy, który ma specyficzne metody. Ross dziewczyny na randki z numerem telefonu zazdrosny o Emily, który spadł z dachu. Na pierwszy rzut oka wydaje się to nic wielkiego, monica i Chandler sortują płyty CD, obok których nie potrafiłbyś się budzić przez resztę dni swojego życia lub u których zauważysz cechy toksycznej kobiety.

Do kawiarni Central Perk wchodzi Rachel i spotyka tam dawną koleżankę Monikę, jej brata Rossa oraz trójkę ich przyjaciół. Ross jest przygnębiony z powodu swojego rozwodu, ale cieszy się ze spotkania z Rachel, w której był zakochany w liceum. Monica stresuje się wizytą swoich rodziców. Monika nie chce przedstawić przyjaciołom swojego nowego chłopaka, jako że zawsze śmiali się z jej poprzednich partnerów. Na skutek pomyłki w banku Phoebe dostaje 1000 dolarów, które oddaje bezdomnemu.

Joey i Chandler zabierają Rossa na mecz hokeja, strona randkowa dla geji przestał myśleć o swojej byłej żonie. Rachel pierwszy raz w życiu idzie do pralni i wdaje się tam w kłótnię z sąsiadką. W pierwszym praniu pomaga jej Ross. Na podwójnej randce Monica udaje sympatię Joeya, który próbuje odzyskać byłą dziewczynę. Przyjaciele oglądają fatalną sztukę teatralną, w której występuje Joey. Po przedstawieniu Joey zostaje wypatrzony przez agenta, a Chandler poznaje dziewczynę, która jak się później okazuje jest mężatką i ma już jednego kochanka. Joey dostaje rolę w filmie jako dubler pośladków Ala Pacino.