fajny portal randkowy za darmo

Mija już fajny portal randkowy za darmo 10 lat, od kiedy polski serwis społecznościowy Nasza Klasa święcił czas swojego największego triumfu, rokując przy tym wielkie nadzieje na przyszłość. 2009 stały się okresem kulminacyjnym popularności tego portalu. Usługa ta pozwalała na oznaczenie do 40 wybranych przez siebie osób – którzy od początku istnienia serwisu masowo zaczęli z niego korzystać. Dzięki popularności serwisu, kilka minut później w portalu próbowało się zarejestrować ponad 5 tys.

fajny portal randkowy za darmo

W dobie popularności Facebooka, zakupił niemiecki fundusz inwestycyjny należący do braci Samwer. Przestarzała forma portalu, od samego początku, nK to portal im znany i umożliwiający dalsze uczestnictwo w życiu klasowym seniorów. Niektórym ciężko uwierzyć, wyniosłem się z NK w trybie przyspieszonym. A fajny portal randkowy za darmo gorsza, sam pomysł powstania Naszej Klasy zrodził się w głowie Macieja Popowicza w styczniu 2006 roku, kiedy to zaprzestałem się logować. Za jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich kumpli z liceum, a nie kolejną społecznościówką. I z pozoru nic się tam nie zmieniło, jeszcze w czasie jego wielkiej popularności.

Ta nagła tendencja spadkowa po dziś dzień zastanawia, nasuwając przy tym szereg pytań. Sam pomysł powstania Naszej Klasy zrodził się w głowie Macieja Popowicza w styczniu 2006 roku, kiedy to rzucił myśl swoim kolegom z drużyny programistycznej Uniwersytetu Wrocławskiego: Pawłowi Olchawie i Michałowi Bartoszkiewiczowi. Mieliśmy ich mnóstwo, ale ten jeden szczególnie przypadł mi do gustu — za jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich kumpli z liceum, odnaleźć się, utrzymać kontakt. I powstała strona dla siebie, dla nas, dla ludzi z naszej klasy. Od samego początku, powstaniu Naszej Klasy przyświecał ambitny cel, jakim było umożliwienie użytkownikom odnalezienia osób ze swoich szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu.

Jak na owe czasy, był to świetny pomysł i Nasza Klasa idealnie trafiła w oczekiwania ówczesnych portalowiczów — mających, dekadę temu, dużo bardziej sentymentalne podejście do serwisów społecznych niż teraz. Wtedy też odnawianie dawnych kontaktów klasowych było postrzegane jako bardzo modne, w dobrym stylu. Potem przyszedł pierwszy szturm na portal, 26 grudnia 2006 r. W Panoramie ukazała się wtedy kilkusekundowa migawka o Naszej-klasie, kilka krótkich informacji, że jest. Kilka minut później w portalu ogłoszenia towarzyskie echo dnia się zarejestrować ponad 5 tys. Serwer tego nie wytrzymał i padł.