Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich poszukujących męża albo żony za wstawiennictwem Impreza dla chrześcijańskich singli warszawa Bożej Łaskawej. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji znalezienia tej drugiej połowy małżeńskiej.

Nie siedź sama w domu przed telewizorem. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji znalezienia tej drugiej połowy małżeńskiej. Zabawa taneczna dla chrześcijańskich Singli 19 LISTOPADA 2016 r. W sobotę 30 kwietnia i we wtorek 3 maja kawiarenka będzie normalnie funkcjonować, a jeśli chcielibyście pomóc, zgłaszajcie się poprzez maila do koordynatorów.

Już niedługo niezapomniane spotkanie dla singli! 14 lutego zapraszamy Was do naszej kawiarenki na świętowanie walentynek. Nie siedź sama w domu przed telewizorem. Wyjdź do ludzi, czekamy na Ciebie! Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, psychoterapeuta Msza z homilią rekolekcyjną, praca w grupach, adoracja Kościół p.

SINGLEM TY SINGLEM JA I ZABAWA NA 102! Zabawa taneczna dla chrześcijańskich Singli 19 LISTOPADA 2016 r. W sobotę 30 kwietnia i we wtorek 3 maja kawiarenka będzie normalnie funkcjonować, a jeśli chcielibyście pomóc, zgłaszajcie się poprzez maila do koordynatorów. Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich poszukujących męża albo żony za wstawiennictwem Matki Bożej Strona randkowa dla geji. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji znalezienia tej drugiej połowy małżeńskiej. Już niedługo niezapomniane spotkanie dla singli!