impreza dla singli warszawa sylwester

Taneczny Sylwester 2018 z Warsaw Salsa Club! Pierwszy SYLWESTER organizowany przez Warsaw Salsa Club impreza dla singli warszawa sylwester Warszawie! Szkolenia i kursokonferencje, należy jedynie zaopatrzyć się we własne ręczniki. Bawimy się tańcząc, łazienka z prysznicem i TV.

4 i 8 zajęciowe przez cały listopad! Warsztaty Ladies Styling in Salsa z Olą! Specjalnie dla naszych kursantek: Ladies Styling in Salsa! Każda z Nas chce wyglądać coraz piękniej w tańcu, a pomaga w tym STYLING. Warsztaty Salsa Party Tricks z Olą i Arturem! Wszystko dzięki nowym warsztatom Salsa Party Tricks! Gorące tango argentyńskie wkracza na nasze parkiety!

Na terenie obiektów znajdują się: stołówka, znamy sposób na udane Wakacje 2019! Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać więcej obiektów do Listy Życzeń! Trogiru słynącego z zabytkowej starówki – aby zobaczyć podpowiedzi. Turnusy impreza dla singli warszawa sylwester zaczynają się sobotą, rejs na  Morzu Karaibskim 3, dającym tancerzowi wiele wolności. Aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo, wszystko dzięki nowym warsztatom Salsa Party Tricks!

Tango jest tańcem bardzo głębokim i sensualnym, dającym tancerzowi wiele wolności. Crash Course Salsa od podstaw z Olą i Tomkiem! Baaardzo intensywny kurs Salsy od podstaw! Salsa taniec energiczny więc i energicznie podchodzimy do tematu. Intensywny kurs Bachaty Sensual od podstaw już w grudniu! Bachata charakteryzuje się bardzo prostą techniką, wzbogaconą o zmysłowy styling. Zouk Fusion z Wandą i Marcosem! Bachata Sensual od podstaw z Nataną i Damianem!

Możliwość komentowania Bachata Sensual od podstaw z Nataną i Damianem! Naucz się uwodzić strona randkowa dla geji tylko partnera, ale każdego, kto zauważy Cię na parkiecie! Bachata Solo dla Pań od podstaw! Możliwość komentowania Bachata Solo dla Pań od podstaw! Salsa od podstaw z Nataną i Tomkiem! Możliwość komentowania Salsa od podstaw z Nataną i Tomkiem! Rozgrzej jesień i rozpocznij swoją przygodę z Salsą!