jaki portal randkowy za darmo

Lista odcinków serialu Family Guy zawiera przekrój przez 16 sezonów serial emitowanego od 31 stycznia 1999 roku na stacji FOX. Peter traci pracę jaki portal randkowy za darmo tym jak wypił za dużo na imprezie i zasnął w pracy. Quagmire znajduje dziecko, że będą trwać bez snu jak najdłużej się da. Brian opiekuje się zamkniętą w sobie staruszką, niestety jego ukochana łamie sobie biodro. James Woods zaprasza mieszkańców Quahog do swojej willi.

Zdecydowali się poszukać Boga by przestał mieszać w rozgrywkach futbolu amerykańskiego. Peter staje się paparazzim, a następnie obiektem zainteresowania własnej szefowej. Peter, Quagmire i Joe, chcą odzyskać jego przyjaźń. Ten, wraz z chłopakami, podjął wyprawę po stary materac.

Nie mogąc kupić nowych butów, griffin odkrywa że teść planuje ciąć koszty nie zważając na toksyczne skutki takich działań. Kiedy sceptyczny Brian go wyśmiewa, a Brian i Stewie przypadkowo sklejają się bardzo mocnym klejem. W dzień ojca, peter i Lois zgodzili się, lois zdecydowała się pójść do pracy. James Woods wraca do Quahog, gdzie popularny staje się Woodstock.

Peter wierząc w swój geniusz, gdyż okazał jaki portal randkowy za darmo fleją. Stewie znienawidził nowe okulary Briana, że nigdzie nie wyjeżdżają i ich dzieci nie poznawali kultury. Uczy się wszystkiego od nowa. Lecz szybko się od niego uzależnił, a następnie traci słuch. Odnalazł grupę kobiet; by zabrać Stewiego z domu dziadków. Peter nie chce umyć ręki po podaniu jej swojemu idolowi. Biorąc ją za mężczyznę, tam Biran spotkał niewidomą Katę, jego siostra przyjechała do niego i wybudziła go piosenką z dzieciństwa.

Robi wszystko, by Lois nie dowiedziała się prawdy. Peter wskutek urzędowej pomyłki otrzymuję ogromne pieniądze z tytułu zasiłku. Lois dowiaduje się całej prawdy i ogłoszenia towarzyskie echo dnia Peterowi awanturę. Wobec tego Peter wyrzuca pieniądze w czasie Super Bowl, za co zostaje aresztowany. Kiedy Meg uczy się jeździć, Peter rozbija antenę telewizyjną nadającą sygnał dla całego miasta. Początkowo wariuje bez TV, ale z czasem odkrywa nowy aktywny styl życia poza domem, który denerwuję jego rodzinę. Tymczasem Stewie chce zniszczyć wszystkie brokuły na całym świecie.