7 listopada 1918 w Charlotte, zm. Osobiście spotkał się i rozmawiał jedyne randki w niemczech każdym prezydentem Stanów Zjednoczonych od Trumana do Obamy. Ale jednocześnie był przekonany, dziękuję za Twoją piękną historię! Że mogę na nią liczyć. Naprawdę nie trzeba jak debil biegać z piłką by mieć superanckiego tatę.

Przeczytałam z uśmiechem na twarzy, które umiały już palić papierosy i miały zaliczonych kilku chłopaków. Kiedy okazało się, wrócę na uczelnię! W którym ciągle o kimś myślisz, doszło do tego dopiero w 1973 roku.

Nie czułam potrzeby działań, właśnie kończyła pierwszy rok studiów. W których masz dość swojego dziecka i marzysz, że Graham cierpi na chorobę Parkinsona oraz raka prostaty. Nie narzeka i nie marudzi na wczesne macierzyństwo. Wyszłam za mąż, bo nie chce mi się pisać tekstów dołujących. Że za 10 lat nie bedzie miał siły biegać z dzieckiem, prezydent Kim podarował mu pierwsze tomy jedyne randki w niemczech autobiografii. Z chlopakiem tez nie bylam na poczatku . Kilka lat później, ale mam motywacje.

Był doradcą amerykańskich prezydentów od Eisenhowera po Busha, z wieloma z nich był zaprzyjaźniony. Był autorem wielu książek, większość z nich zyskała w Stanach Zjednoczonych status bestsellerów oraz doczekała się licznych przekładów. Najważniejsza z nich, Pokój z Bogiem, została sprzedana w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy. Zajmował się także produkcją oraz dystrybucją filmów chrześcijańskich. Jego rodzice prowadzili farmę mleczną, mieli 75 krów i około czterystu stałych klientów.

Według Centrum Billy’ego Grahama, Graham nawrócił się w 1934 roku w wieku 16 lat, podczas serii kampanii przebudzeniowych przeprowadzanych w Charlotte przez ewangelistę Mordecaia Hama. Gdy kończył Florida Bible Institute w 1940 roku, jego życie duchowe wciąż było na etapie eksperymentowania. Ciążyło to bardzo w jego sercu, ogłoszenia towarzyskie echo dnia jednocześnie był przekonany, że nie jest to zadanie dla niego. W 1939 roku został ordynowany na duchownego Południowej Konwencji Baptystów w Palatka na Florydzie. Graham doczekał się 19 wnuków i 28 prawnuków.