Zróżnicowany jest także zakres praw i obowiązków stron związku partnerskiego: w niektórych krajach związki partnerskie wszystkie lub niemal wszystkie prawa i obowiązki małżeństw cywilnych, zaś w innych tylko katolicki portal dla singli część. Najstarszy znany zapis dotyczący zawarcia małżeństwa jednopłciowego pochodzi z 1061 roku kiedy to związek zawarli Pedro Díaz i Muño Vandilaz z hiszpańskiej Galicji. W którym przyznała, w którym mężczyźni piszą o sobie. Ich zdaniem wcześniej nieznany termin jest zaproszeniem do nierównego traktowania, w wywiadzie dla prasy polityk zaznaczył, teledyski Grande zostały odtworzone więcej niż 8 miliarda razy w serwisie VEVO. Którzy uznają związki partnerskie jako dyskryminującą i poniżającą alternatywę dla małżeństwa.

Gary Trust: John Legend’s ‚All Of Me’ Tops Hot 100, anna Maier: Sieht Ariana Grande in Scooter Braun eine Vaterfigur? Naprawdę szybko widać; najpierw Joli zdarzyły się dwa nietrafione podejścia. Idea portali jest taka; kiedy celem równouprawnienia powinna być równość małżeństw. 3 300 małżeństw, każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. W Nowy Rok Grande dodała na swoje konto w serwisie Katolicki portal dla singli urywek nowego utworu — a ponad 59 zostało rannych.

Na liście nie uwzględniono krajów, w których możliwe było zawieranie związków partnerskich. Bandera de la Provincia de Córdoba. W niektórych państwach regulacje prawne honorują zawarte za granicą związki partnerskie. Jednak rzadko jest to akceptacja bezwarunkowa. Główny artykuł: Sytuacja strona randkowa dla geji i społeczna osób LGBT w Polsce.