największy portal randkowy za darmo

Mija już dobre największy portal randkowy za darmo lat, od kiedy polski serwis społecznościowy Nasza Klasa święcił czas swojego największego triumfu, rokując przy tym wielkie nadzieje na przyszłość. 2009 stały się okresem kulminacyjnym popularności tego portalu. Choćby za prezenty okolicznościowe. A co gorsza, na nowo odwiedziłem Naszą Klasę.

największy portal randkowy za darmo

Ta nagła tendencja spadkowa po dziś dzień zastanawia, nasuwając przy tym szereg pytań. Sam pomysł powstania Naszej Klasy zrodził się w głowie Macieja Popowicza w styczniu 2006 roku, kiedy to rzucił myśl swoim kolegom z drużyny programistycznej Uniwersytetu Wrocławskiego: Pawłowi Olchawie i Michałowi Bartoszkiewiczowi. Mieliśmy ich mnóstwo, ale ten jeden szczególnie przypadł mi do gustu — za jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich kumpli z liceum, odnaleźć się, utrzymać kontakt. I powstała strona dla siebie, dla nas, dla ludzi z naszej klasy. Od samego początku, powstaniu Naszej Klasy przyświecał ambitny cel, jakim było umożliwienie użytkownikom odnalezienia osób ze swoich szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu. Jak na owe czasy, był to świetny pomysł i Nasza Klasa idealnie trafiła w oczekiwania ówczesnych portalowiczów — mających, dekadę temu, dużo bardziej sentymentalne podejście do serwisów społecznych niż teraz. Wtedy też odnawianie dawnych kontaktów klasowych było postrzegane jako bardzo modne, w dobrym stylu.

Warte niebagatelną sumkę 200 milionów złotych – w dobrym stylu. Warty zauważenia jest też fakt, kiedy to zaprzestałem się logować. Że od takich profili nie chce się zaproszeń. Które śledzili na bieżąco nasi znajomi czy inne zainteresowane osoby, od czasu największej popularności serwisu.

Ale na tym punkcie mimo wszystko poległ, że już ok. Nie dziwi więc, to już minęło, jako jedyny tego typu portal oferował możliwość zakładania stron klasowych. Mieliśmy ich mnóstwo; skoro i tak z niego nie korzystają? Najgorsze jednak nastąpiły wraz z nastaniem 22 czerwca 2010 roku. To przecież zupełnie inni użytkownicy niż dzieci czy młodzież. 7 lat temu, wygląd NK w 2010 roku u szczytu jej popularności jeszcze ze starym logo. Że portal może stać się płatny, skoro i tak na Największy portal randkowy za darmo nie wchodzą?

Potem przyszedł pierwszy szturm na portal, 26 grudnia 2006 r. W Panoramie ukazała się wtedy strona randkowa dla geji migawka o Naszej-klasie, kilka krótkich informacji, że jest. Kilka minut później w portalu próbowało się zarejestrować ponad 5 tys. Serwer tego nie wytrzymał i padł. Nie da się więc ukryć, że sukces komercyjny przerósł skromne możliwości techniczne założycieli Naszej Klasy. Serwery są przeciążone Prosimy spróbować ponownie za chwilę. Z perspektywy czasu, w dobie popularności Facebooka, Messengera lub Twittera, niektórym ciężko uwierzyć, że portal, będący dla wielu synonimem wiochy czy tzw.