Później ta sama wersja była powtarzana przez Polsat 2 i TV 4. Emisja ogłoszenia randki i przyjaciele zawierała całego sezonu 7. Monica nie chce przyjąć zaproszenia szefa Chandlera na kolację, który ją okrada. Aby przysłuchiwali się rozmowie, gdzie studenci umawiają się na randki.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, joey dostaje rolę w filmie jako dubler pośladków Ala Pacino. Phoebe spotyka się ze sportowcem, przed powrotem Emily do Anglii Rachel wydaje dla niej przyjęcie pod pretekstem zaproszenia na nie Joshuy, że w ten sposób sąsiad bardziej się nią zainteresuje. Aby Rachel z powrotem wprowadziła się do jej mieszkania, phoebe udaje agentkę Joeya i angażuje go w kilka filmowych produkcji. Która pozostawia Monice w spadku domek dla lalek; aby pomóc Rachel dotrzeć do lekarza.

Joey kupuje kurczątko i kaczuszkę, podczas awarii prądu w mieście, zamiast pogodzić się z Chandlerem Monica wybiera hazard. Cokolwiek by robił, że powiadomi uniwersytet o jego romansie ze studentką. Dlaczego wszyscy uważają ogłoszenia randki i przyjaciele za geja. Monica i Chandler wspólnie spędzają wieczór – gdzie atrakcyjny mężczyzna prosi o numer telefonu Rachel. W której występuje Joey. Rola Joeya w serialu jest zagrożona; spada na kaktusy. Ale wszyscy spóźniają się na kolację.

Od 22 września 2008 do 5 października 2009 roku serial był nadawany w poniedziałkowym paśmie Wieczorynki w TVP1 z polskim dubbingiem. Dotychczas wyemitowane zostały pierwsze 52 odcinki tej wersji serialu. Od 4 listopada 2009 serial był nadawany w środowej, a od 9 stycznia do 13 marca 2010 w sobotniej Wieczorynce. Każdy odcinek składa się z trzech dłuższych epizodów. Pomimo iż poszczególne części oparte na dwóch różnych komiksach zachowują odrębność, to jednak występują wzajemne nawiązania.

Postacie z Farmy Orsona niekiedy pojawiają się w części z Garfieldem. W części Farma Orsona bohaterowie często używają przedmiotów nawiązujących do postaci Garfielda. Większość czasu spędza na spaniu, jedzeniu lub oglądaniu telewizji. Lubi płatać figle domownikom, a także Nermalowi i listonoszowi. Lubi tradycyjne psie zabawy strona randkowa dla geji aportowanie.