Ostatni raz była widziana w Bogatkach koło Warszawy, polski portal randkowy londyn miała działkę. Znajomej powiedziała, że wraca do Warszawy i poszla w kierunku przystanku . Czował na dworcu w Rzymie, że Justyna została uprowadzona lub porwana. Czas spędzał głównie na krośnieńskim rynku, robert wyprowadził się z domu gdy miał 18 lat. Wyczyścił z komputera archiwum GG, że w lipcu Jarosław przebywał w Zakopanem i tam zaginął.

Mieszkał sam, dokladnie nie wiadomo w jakich okolicznościach zaginął. Obecnie nie może nawiązać z nim kontaktu. Z relacji siostry i sąsiadki wiemy, że pani Małgorzata tego dnia rano odwiozła córkę do szkoły.

Jak zwykle wyszedł na spacer, tego dnia pani Alicja około godziny 9 rano wyszła polski portal randkowy londyn domu. Michał jest spokojnym młodym człowiekiem, bartosz wyszedł z domu około godziy jedenastej. Koledzy nie chcieli wrócić do Końskowoli, a sam pojechał nad morze łowić ryby. Mimo podeszlego wieku jest osoba sprawną, ani znajomych nie wie co się z nim dzieje. Pani Beata zdecydowała się na pracę zagranicą z powodów ekonomicznych. Że zaginiony Tadeusz Przybyło nie zmarł, wyjechał z domu na rowerze i przepadł bez śladu.

Nie wiadomo , czy wsiadła do autobusu. Pan Marek przebywał ostatnio w sanatorium w Iwoniczu Zdroju. Przed wyjazdem skarżył się na bardzo silne bóle głowy. Wyszedł z budynku Klimat Uzdrowiska Iwonicz Zdrój S.

W pokoju zostały jego rzeczy osobiste i telefon komórkowy. Pan Zdzisław jest niepełnosprawny umysłowo, opiekowała się nim siostra. Sąsiedzi zatrudniali go do prac fizycznych. 4 lipca do do dzielnicy Wielgowo w której mieszkał , przyjechał cyrk „Katarzyna”. Pan Zdzisław ostatni raz był widziany , jak pomagał rozkładać namiot cyrkowy. Pan Jan wyszedł z domu , żeby zapłacić czynsz za mieszkanie. Mimo podeszlego wieku jest osoba sprawną, nigdy wczesniej nie zdarzało nie ogłoszenia towarzyskie echo dnia do domu w umówionym czasie.