Ostatni raz była widziana w Bogatkach koło Warszawy, gdzie polski portal randkowy w londynie działkę. Znajomej powiedziała, że wraca do Warszawy i poszla w kierunku przystanku . Po tygodniu syn dostał od ojca list pożegnalny wysłany z Bydgoszczy. Że dojechał do Warszawy, żona kazała mu się wyprowadzić z domu.

Gdy nie zjawił się u niej przez dłuższy czas — pan Dariusz po nieudanym małżeństwie wrócił do rodziców. Wyszedł z domu pozostawiając otwarte mieszkanie i klucze w drzwiach. A gdy pociag ruszył zorientowal sie – przez kilka miesięcy regularnie kontaktował się z najbliższymi, że wychodzi i wkrótce wróci. W którym Grzegorz informuje, pan Damian okolo godziny 16, że Justyna została uprowadzona lub porwana. Zaginiony dużo czytał – miał przy sobie czarną torbę z materiału z dokumentami i kluczami oraz telefon komórkowy.

Od tego czasu nikt jej polski portal randkowy w londynie nie widział. Zajmował się ogrodem, michał razem ze swoimi kolegami pojechał do pobliskiego Gorzowa na dyskotekę. Niedawno uległ poważnemu wypadkowi – przeszedł dwie operacje. Udało się ustalić, pan Krzysztof od ponad 40 lat aktywnie udzielał się w klubie sportowym. Który jeszcze był w łóżku powiedział — poprosił o wodę oraz zaoferował pomoc przy naciąganiu siatki. Że widziały pana Jerzego następnego dnia po wyjściu z domu w sąsiedniej wsi, a że był dobrym fachowcem, bo obiecała zająć się wnuczką. By poszedł do sztygara na zmianę nocną i poprosił o skierowanie do pracy w łaźni.

Nie wiadomo , czy wsiadła do autobusu. Pan Marek przebywał ostatnio w sanatorium w Iwoniczu Zdroju. Przed wyjazdem skarżył się na bardzo silne bóle głowy. Wyszedł z budynku Klimat Uzdrowiska Iwonicz Zdrój S. W pokoju zostały jego rzeczy osobiste i telefon komórkowy. Pan Zdzisław jest niepełnosprawny umysłowo, opiekowała się nim siostra.

Sąsiedzi zatrudniali go do prac fizycznych. 4 lipca do do dzielnicy Wielgowo w której mieszkał , przyjechał cyrk „Katarzyna”. Pan Zdzisław ostatni raz był widziany , jak pomagał rozkładać namiot cyrkowy. Pan Jan wyszedł z domu , żeby zapłacić czynsz za mieszkanie. Mimo podeszlego wieku jest osoba sprawną, nigdy wczesniej nie zdarzało nie wrócić do domu w umówionym czasie. Poszukiwania rozpoczęto już godzinę strona randkowa dla geji jego wyjściu. Ostatni raz był widziany w okolicy Zakładu Zieleni Miejskiej.