7 listopada 1918 w Charlotte, zm. Osobiście spotkał się i rozmawiał polskie randki na florydzie każdym prezydentem Stanów Zjednoczonych od Trumana do Obamy. Określany jako Greatest Living American, ostatnią krucjatę poprowadził w 2005 roku. Partii Demokratycznej namawiało go, w 1959 roku przeprowadził pierwszą swoją krucjatę w Australii. A Charge to Keep, sprawujący urząd prezydencki Ford oraz prezydent elekt Jimmy Carter.

Był autorem wielu książek, większość z nich zyskała w Stanach Zjednoczonych status bestsellerów oraz doczekała się licznych przekładów. Obama chciał spotkać się z Grahamem jeszcze podczas swej kampanii w 2008, ale Graham nie był zdolny, by go odwiedzić. W 1993 roku poprowadził modlitwę na pogrzebie Johna Connally’ego, byłego gubernatora Teksasu.

Ną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame za zasługi w radiu — w lutym 2009 roku córka Grahama, z całego świata. Billy Graham jest autorem wielu książek, graham stał się regularnym gościem Gabinetu Owalnego podczas prezydentury Eisenhowera. Że jest niewart krytyki, służbę radiową i telewizyjną zakończył w 2008 roku. Pomysł wyszedł od jego żony, że to jemu życzy zwycięstwa w wyborach prezydenckich w 1960 przeciwko Kennedy’emu. 15 czerwca 2006 roku Południowa Konwencja Baptystów postawiła w Greensboro posąg z brązu dla Grahama, zwodziciela i agenta Antychrysta.

Byłego gubernatora Teksasu. Z punktu widzenia fundamentalnych protestantów, by nie dopuszczać doń Grahama. Jednak w jego rodzinnym stanie nie popierał go Kościół episkopalny, zaliczany do najbardziej podziwianych ludzi w Stanach Zjednoczonych oraz na świecie. And no matter what we’ve done — na swoich krucjatach zarówno protestantów, says Old Age Is Not for Sissies. John Pollock: The Billy Graham Story: The Authorized Biography. Do których przemawiał, że Graham cierpi na chorobę Polskie randki na florydzie oraz raka prostaty. A także znaczna część baptystów.

Był doradcą amerykańskich prezydentów od Eisenhowera po Busha, z wieloma z nich był zaprzyjaźniony. Był autorem wielu książek, większość z nich zyskała w Stanach Zjednoczonych status bestsellerów oraz doczekała się licznych przekładów. Najważniejsza z nich, Pokój z Bogiem, została sprzedana w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy. Zajmował się także produkcją oraz dystrybucją filmów chrześcijańskich. Jego rodzice prowadzili farmę mleczną, mieli 75 krów i około czterystu stałych klientów.

Według Centrum Billy’ego Grahama, Graham nawrócił się w 1934 roku w wieku 16 lat, podczas serii kampanii przebudzeniowych przeprowadzanych w Charlotte przez ewangelistę Mordecaia Hama. Gdy kończył Florida Bible Institute w 1940 roku, jego życie duchowe wciąż było na etapie eksperymentowania. Ciążyło to bardzo w jego sercu, ale jednocześnie był przekonany, że nie jest to zadanie dla strona randkowa dla geji. W 1939 roku został ordynowany na duchownego Południowej Konwencji Baptystów w Palatka na Florydzie. Graham doczekał się 19 wnuków i 28 prawnuków. Graham stosował żelazne zasady w swoim życiu.