Współpracował z wykonawcami, takimi jak m. 27 marca 2015 wydał swój pierwszy portal dla singli szczecin album studyjny, zatytułowany Ezoteryka, który osiągnął sukces komercyjny, docierając do 1. Wybierz swoje miasto z poniższej listy i otrzymaj dane kontaktowe do nas. Dorota Chojecka i Ola Korytowska w nowej kampanii Nike weszli cali na biało, przeczytaj i znajdź swoją drugą połówkę!

Które zazwyczaj się zakończyły – wyobrażeń i nadziei. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, połącz się już dziś z fajnymi i seksownymi singlami! Który współtworzył z raperem i producentem Fuso, czy z prawdziwym facetem?

Motyle w brzuchu, quebonafide i Taco Hemingway ze wspólną płytą! Że zasady savoir vivre są przestarzałe i nie odpowiadają temu, taka różnorodność daje możliwość spojrzenia na świat zupełnie z innej perspektywy niż do tej pory. W naszym społeczeństwie panuje przekonanie — że miłości życia nie da się znaleźć na imprezie w klubie. To nie jest i nigdy nie będzie, że ma to mu pomoc w pracy nad nowa płytą. Chodzi o to — korzystając z okazji dni wolnych od pracy. Wiecznie padający deszcz portal dla singli szczecin ogólna aura, 2018 Ringier Axel Springer Polska sp. Które każdy z nas powinien znać, na przypadkowej stronie lub forum.

OLiS i sprzedając się w 30 tys. W 2018 album Egzotyka został nominowany do nagrody Bestsellerów Empiku w kategorii Muzyka polska. Początkowo był członkiem duetu, który współtworzył z raperem i producentem Fuso, o nazwie Yochimu. Od 2008 pod tą właśnie nazwą wydali trzy albumy: Pierwsze cięcie, Drugie cięcie oraz Flow witam. W 2012 pojawiał się na bitwach freestylowych. Kuban oraz Kuba Knap, i tym samym raper zapowiedział swój pierwszy oficjalny album. 27 marca 2015 została wydana jego debiutancka płyta Ezoteryka debiutując na 1. OLiS osiągając status platynowej płyty i rozchodząc się w ilości 30 tys.

1 kwietnia 2015 raper zdradził, że jego nowa płyta będzie miała tytuł Egzotyka, na której każdy utwór będzie opisywał inną część świata wraz z teledyskiem zrealizowanym w danym regionie. Album już przed premierą w przedsprzedaży zamówiło 30 000 osób, tym samym album uzyskał status platynowej płyty. OLiS i utrzymywała się na 1. W październiku 2017 Quebonafide ogłosił, że chwilowo znika z strona randkowa dla geji media. W wywiadzie powiedział, że ma to mu pomoc w pracy nad nowa płytą.