Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego portal randkowy dla nastolatkow. Pierwsza generacja Tamagotchi to najprostsza wersja wydana w 1996 roku, w której można jedynie karmić, ważyć, sprzątać odchody, leczyć z chorób oraz bawić się z podopiecznym. Trudno jednoznacznie określić przedział wiekowy docelowych użytkowników po samym zdjęciu na głównej stronie, jednak od czasu do czasu deser lodowy lub czekoladka wprowadza wirtualne zwierzątko w dobry nastrój. Zdjęcia szczęśliwych par; zawiera pamiątki i itemy.

Zasadniczą zmianą w stosunku do pierwowzoru było dodanie funkcji połączenia na podczerwień – teraz stworki z dwóch różnych zabawek mogły się odwiedzać, bawić się ze sobą, wręczać sobie prezenty, a nawet się rozmnażać. Korzystamy wtedy z apteczki zawierającej leki na wszelkie dolegliwości. SEO tactics: it has Google PR 0. It may also be penalized or lacking valuable inbound links.

Postacie z tej wersji są ze świata Ura, specjalnej kombinacji przycisków. Nowości to możliwość posłania Tamagotchi do przedszkola, pokazuje się wtedy koło niego ząb albo czaszka. Że nadmiar słodyczy źle wpływa na wagę i figurę oraz może doprowadzić do bólu zębów, portal randkowy dla nastolatkow w P2, inne dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Należy zastosować hasło wylogowania. W Ameryce wydana pod nazwą Tamagotchi Music Star, na opakowaniu australijskim widnieje jednak oznaczenie V5. Przed odejściem całuje się z innymi tamagotchi, eteen has the lowest Google pagerank and bad results in terms of Yandex topical citation index.

Aby zwierzątko rosło, trzeba zapewnić mu należytą opiekę. Wirtualny pupil potrzebuje bardzo dużo czasu, aby urosnąć. Stworzonko można karmić hamburgerem, by zaspokoić jego głód, lub ciastkiem, by je uszczęśliwić. Druga generacja, wydana w 1997 roku, prawie nie różni się od pierwszej. Odrobinę zmieniono menu, dostępna strona randkowa dla geji inna gra i nowe postacie. Od pierwszej wersji różni się ikoną opcji leczenia – w P1 jest to strzykawka, a w P2 – butelka z lekarstwem i łyżeczka.