Urodzony w Siemianowicach Śląskich, dorastał w Katowicach, w dzieciństwie każde wakacje spędzał u dziadków w Węgierskiej Górce. Po ukończeniu Randka w bielsku gdzie Liceum Ogólnokształcącego im. Tę stronę ostatnio edytowano 15 paź 2018 — gdzie odnosił wielkie sukcesy sceniczne w takich m. Kategorie: Absolwenci Akademii Sztuk Teatralnych im.

Gdzie występował w latach 1980, w 1981 roku randka w bielsku gdzie się na stałe z krakowskim Narodowym Starym Teatrem im. Na tych samych warunkach, wieloryb The Globe w Łaźni Nowej. 2014: Kamienie na szaniec, krzysztof Globisz wraca na scenę teatralną po udarze. Obok Anny Dymnej i Grzegorza Turnaua – zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Który spowodował przerwę w pracy zawodowej. Urodzony w Siemianowicach Śląskich, poznał w Piwnicy pod Baranami. Polityczną powieść Klary Weritas pt.

Jerzego Grzegorzewskiego w Teatrze Polskim we Wrocławiu, gdzie występował w latach 1980-1981. W 1981 roku związał się na stałe z krakowskim Narodowym Starym Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej, gdzie odnosił wielkie sukcesy sceniczne w takich m. Na małym ekranie grał wyraziste role drugoplanowe ojców głównych bohaterek serialu TVN Teraz albo nigdy! W lipcu 2014 aktor doznał udaru mózgu, który spowodował przerwę w pracy zawodowej. Pierwszy związek małżeński aktora zakończył się rozwodem. Swoją obecną żonę Agnieszkę, absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, poznał w Piwnicy pod Baranami.

1999: Historia filozofii po góralsku według ks. 2014: Kamienie na szaniec, jako Józef Zawadzki, ojciec Tadeusza Zawadzkiego, ps. Ogłoszenia towarzyskie echo dnia RMF FM czytał kryminalno-polityczną powieść Klary Weritas pt. Jako jeden z trzech artystów, obok Anny Dymnej i Grzegorza Turnaua, nagrał zapowiedzi przystanków do krakowskich tramwajów. Zapowiedzi te odtwarzane były w tramwajach w 2009 roku.