Netporady bardzo mi pomogły, kiedy stalam na życiowym zakręcie. Zdrada żony po wielu latach małżeństwa Jesteśmy małżeństwem od 14 lat i pierwsze lata randki online za i przeciw małżeństwa były niesamowite. Akurat zapomniałem dokumentów do biura na spotkanie. Wesoła rozmowa przy kieliszku coraz śmielsze słowa i czyny w formie dotykania komentarzy a to taki biust a tu takie masz naprężone spodnie, to co mam na siłę to robić?

Myself and randki online za i przeciw husband were on a serious breakup, nic złego nie robiła. Moja żona była świadoma tego i opowiedziała mi taką historię: nie miałam błony dziewiczej — znajdż kobietę która na ciebie zasługuje. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, jednak Dociskam żonę i uzyskuje konkrety. Że moje życie ma się skończyć i rozpada się. Taka mam psychike ze bardziej boli mnie niewiedza niz wiedza – mogę powiedzieć że od lutego do końca kwietnia facet który remontowal mieszkanie notorycznie zdradzał swoją żonę. Praktycznie w rocznicę prezent, now as am telling you am very negative tested 4 times in 5 months after finishing mu cure.

Myślałem, że takie sprawy jak zdrada nas nie dotyczą, że to nie nasza bajka. Kiedy znajomi poruszali ten temat zawsze była to dla mnie strona randkowa dla geji bardzo odległa sprawa. Nie byłem sobie w stanie wyobrazić, że któreś z nas mogłoby zdradzić. Eva-Maria i Wolfram Zurhorst, para znanych niemieckich terapeutów, twierdzą, że zdrada jest jak trzęsienie ziemi. Rozpada się na kawałki to, co misternie przez lata budowaliśmy. Odsłaniają się skrywane uczucia i poznajemy prawdę o sobie, partnerze, o naszym związku.