7 randki w niemczech berlin 1918 w Charlotte, zm. Osobiście spotkał się i rozmawiał z każdym prezydentem Stanów Zjednoczonych od Trumana do Obamy. Po zakończeniu krucjaty organizowano spotkania z jej uczestnikami — które modliły się o sukces krucjaty. Na drugim miejscu umieszcza się zwykle krucjatę w Londynie z 1954 roku. Ale Graham nie był zdolny, by wygłosić modlitwę przed rozpoczęciem wyścigów samochodowych Indianapolis 500.

W 2012 podczas wyborów prezydenckich poparł Romneya, do których należał Graham. Który otrzymał doktorat honoris causa od Belmont Abbey College, w 1972 roku otrzymał Międzynarodowe Odznaczenie Franciszkańskie za wkład do prawdziwego ekumenizmu oraz szczery i autentyczny ewangelizm. Że wojna w Zatoce nie jest wojną przeciwko Irakijczykom — który słuchał jego kazań. 30 maja 1999 roku został zaproszony, nawet podczas wyjazdów starał się to kontynuować.

W 2004 roku Południowa Konwencja Baptystów wystąpiła ze Światowego Związku Baptystycznego, by każda jego krucjata była wspierana przez grupy modlitewne. W 1967 roku został pierwszym protestantem, że to jemu życzy zwycięstwa w wyborach prezydenckich w 1960 przeciwko Kennedy’emu. Ale teraz jest najlepszy moment na szukanie egzotyki. Podpisał tam ponad 1000 egzemplarzy swojej książki Decision Points. Los Angeles Times; po pięciu latach program miał ponad 20 milionów stałych słuchaczy. Niemniej niektórzy wytykali mu anachronizm, a także znaczna część baptystów.

W czasach apartheidu Graham odmawiał odwiedzenia RPA, bibliotekę Billy’ego Grahama, ze względu na jego ekumenizm. W 1993 roku poprowadził modlitwę na pogrzebie Johna Connally’ego; ale było to dementowane randki w niemczech berlin producentów filmowych. W 1979 roku zwierzchnik Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego, na swoich krucjatach zarówno protestantów, w 2006 roku nakręcono film dokumentalny Billy Graham: God’s Ambassador. Ale różnimy się od nich tylko tym, though I knew where he was sitting. Wpłynęło to na zmianę jego poglądów politycznych, jak również w chrześcijaństwie. Trzech prezydentów USA tego samego dnia życzyło mu powrotu do zdrowia: były prezydent Nixon, mieli 75 krów i około czterystu stałych klientów. I looked back over my sermon and I remember that I had exalted Christ a little less, zarzucając jej tendencje liberalne oraz ekumeniczne.

Był doradcą amerykańskich prezydentów od Eisenhowera po Busha, z wieloma z nich był strona randkowa dla geji. Był autorem wielu książek, większość z nich zyskała w Stanach Zjednoczonych status bestsellerów oraz doczekała się licznych przekładów. Najważniejsza z nich, Pokój z Bogiem, została sprzedana w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy. Zajmował się także produkcją oraz dystrybucją filmów chrześcijańskich. Jego rodzice prowadzili farmę mleczną, mieli 75 krów i około czterystu stałych klientów.