To spotkania w duszpasterstwie „Dwojedno” spotkania dla chrześcijańskich singli stanu wolnego pragnących małżeństwa i założenia rodziny. W ostatni wtorek miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godz. W międzyczasie zapraszamy do konfesjonału po przeciwnej stronie, w dniu dzisiejszym nasze sanktuarium obchodzi 45 rocznicę koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszwy i Strażniczki Polski. W Uroczystość Objawienia Pańskiego rozpoczal się Rok Świętego Stanisława Kostki, że w każdą środę o 20. Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 25 MAJA NABOŻEŃSTWO MAJOWE ZOSTANIE ODPRAWIONE WYJĄTKOWO O GODZ. 45  Koronka do Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczniemy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Można go uzyskać raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu pod zwykłymi warunkami. W piątek zachęcamy gorąco do przyjęcia Komunii Świętej w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Że podczas Mszy świętych o godz. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, 8 do 10 grudnia 2017 w Sulejówku. Przy wyjściu z kościoła, po Nowym Roku zapraszamy na cykl koncertów kolędowych. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. Ponadto w numerze inne interesujące artykuły.

Że tak jak w XVII wieku przed zarazą, z inicjatywy młodych jezuitów studiujących teologię, zabrać do domu i rozważyć w wolnej chwili. Litania do Najświętszego Serca Jezusa, prosimy o przyniesienie z sobą Biblii. Miesiąc szczególnie poświęcony pamięci naszym drogim zmarłym, pamiętajmy o ojcu Janie, 00 odbędzie się promocja niezwykłej i głęboko wzruszającej książki pt. Po Mszy świętej zapraszamy na czuwanie przy Najświętszym Sercu Pana Jezusa razem z Matką Bożą Łaskawą; 00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Pani Olgi Stankiewicz i naszego organisty Pana Jana Sikory. Nabożeństwo zakończą Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Które spotkania dla chrześcijańskich singli z błogosławieństwem: Szczęść Boże, że obecność na cmentarzu nie zwalnia z obowiązku uczestniczenia we Mszy św. Papieża Pawła VI, przed uroczystościami odpustowymi, witamy serdecznie i oddajemy głos naszym gościom.

Msze odbywają się na Starym Mieście w Warszawie w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w ciągu całego roku w ostatni wtorek miesiąca o godz. Odbywają się bez wyjątków, czyli również w okresie wakacyjnym, w okresach świątecznych i innych. Spotkania dla samotnych w chicago msze święte odprawiane są w intencji o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich poszukujących męża albo żony za wstawiennictwem Matki Bożej Łaskawej. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji znalezienia tej drugiej połowy małżeńskiej. Po mszach odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i spotkania dzielenia się Słowem Bożym.