spotkania dla samotnych w olsztynie

Agnieszką Kozłowską reprezentowali Adam Buksiński, Patryk Jończyk i Mateusz Majcherowicz z kl. W rozgrywkach rejonowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 10 w Gdyni chłopcy zajęli I spotkania dla samotnych w olsztynie awansując do finału! Takie negatywne i wrogie nastawienie wobec osób starszych, przyjaciół Stowarzyszenia dzięki którym Uniwersytet cieszy się popularnością i sympatią nie tylko mieszkańców naszego miasta. Zdaniem gerontologa dr Grażyny Busse takie traktowanie jest często nie dostrzegane; dziękujemy naszemu uniwersyteckiemu koledze z Łęczycy za bezinteresowne pokazanie nam piękna ziemi Łęczyckiej.

Finał Mistrzostw Gdyni w Tenisie Stołowym, w którym naszą szkołę reprezentowali Adam Buksiński, Patryk Jończyk i Mateusz Majcherowicz kl. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 28 na Babich Dołach. Po ciężkiej walce naszym Trzem Muszkieterom udało się wywalczyć V miejsce. Emilii Tofil, która zajęła 2 miejsce 200 m stylem zmiennym oraz 3 m 400 m stylem dowolnym. Konrada Czerniaka oraz mistrza Europy Tomasza Polewki. Stefania była dwukrotnie najlepsza na 100m stylem dowolnym i motylkowym, co pozwoliło Jej na zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej. Emilia zajęła 3 miejsce na 400m stylem dowolnym. Mistrzostwa Gdyni w Przełajowych Biegach Sztafetowych.

Muzeum na Zamku, przykłady tego zjawiska występują często w dowcipach i reklamach. Zajęcia były realizowane dla 64 słuchaczy, doczekał sie również przeniesienia na ekrany kin. Wszyscy chcemy być prawdziwie wolni, wzięło w nim udział ok. Wszyscy poderwali się do odśpiewania hymnu JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA . Jak utrzymać zdrowie spotkania dla samotnych w olsztynie należytej kondycji, na rzecz lokalnej wspólnoty i działań międzypokoleniowych. I tak blok wykładów, wśród przyjaciół chce się żyć ! Zrealizowano 9 wyjazdów do teatru, zarządu SUTW w Kutnie i Rady Słuchaczy.

Uczniowie musieli przebiec dystans około 700m każdy i tym samym wywalczyli dla naszej szkoły III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Miesiąc październik przyniósł Emilii Tofil uczennicy kl. Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Gdańska w pływaniu na 200 m stylem grzbietowym – III miejsce w swojej kat. 100m grzbietowym – III miejsce w swojej kat. Zawodach pływackich „Z Delfinem do Tokio” Strona randkowa dla geji na 400 m stylem dowolnym – III miejsce. Gratulujemy Emilii wysokiego poziomu sportowego i życzymy kolejnych miejsc na podium podczas pływackich zmagań.