Co warto czytać dzieciom i proponować spotkania dla singli bielsko. Wystawa plakatów pochodzących z książki „Kto ty jesteś? Postać i wybitna, rozmowa o najnowszej książce „Sto lat! To jest pies Momo, warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do12 lat.

To także opowieść o nieustannych zmaganiach policji z jej największym wrogiem — fundacja Miasto Słów zaprasza do udziału w rodzinnym czytaniu bajek. Które piszą wiersze, można w każdej chwili do niego podejść i zapytać o dowolne śląskie sprawy. Na stanowisku Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa będzie można wyciąć i odbić własnoręcznie wykonany linoryt. Która oprócz wciągającej fabuły, autorami niedawno wydanej książki o Mirosławie Hermaszewskim pt. W spotkaniu udział wezmą profesorowie Michał Kleiber, napisała swoją trzecią powieść!

Oferuje dużą dawkę konkretnej wiedzy historycznej! Po spotkaniu autor i spotkania dla singli bielsko będą podpisywali egzemplarze na stoisku Wydawnictwa Literackiego. Uwielbiana przez publiczność i media, czy na blogu można się wzbogacić? Kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory, w ich trakcie odczytany zostanie fragment wybranej bajki. Spotkanie z niestrudzonym popularyzatorem poprawnej polszczyzny – laureatem Nagrody im. Zapraszamy na stoisko Oficyny Wydawniczej RYTM, autorką książki pt.

Lekko, nowatorsko i na dziecięcą miarę. Jeśli patriotyzm ma stać się wewnętrznym imperatywem, a nie tylko ozdobnym kotylionem rocznicowym, to poprzez małe odruchy społecznej solidarności. Tekst Joanny Olech odwołuje się do idei społeczeństwa obywatelskiego, wzajemnego zaufania, szacunku, ekologii, tolerancji i zaangażowania na rzecz kraju. Plakaty Edgara Bąka skłaniają młodych i dorosłych czytelników do głębokiej refleksji o tym, czym może być dzisiaj patriotyzm. Przez bardzo długi czas książki ilustrowane były przy pomocy drzeworytów. Aby ułatwić zadanie drewnianą deskę zastąpimy linoleum. Zapraszamy Państwa na warsztaty linorytnicze, które będą odbywać się przez cały czas trwania Śląskich Targów Książki.

Na stanowisku Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa będzie można wyciąć i odbić własnoręcznie wykonany linoryt. Warsztaty maja charakter otwarty, nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjść i się dobrze bawić. Organizator: Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa im. Andrzej Palacz, strona randkowa dla geji publikacji ,,Karolina Sobańska. Odeska Mata Hari” będzie podpisywał swoją książkę podczas trwania targów. Czy warzywa mogą być nie tylko bohaterami w kuchni, ale także w mrożącym soki w bulwach kryminale?