Zadebiutowała na rynku fonograficznym spotkania dla singli w szczecinie 2013 minialbumem All I Need. W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Add the Blonde, który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty. Pod koniec 2015 Margaret wydała drugi album studyjny — piosenka Margaret z reklamy Deichmann 2016. Czyli Małgorzata Jamroży — na który sama współtworzyła część utworów.

Pod koniec 2015 Margaret wydała drugi album studyjny, zatytułowany Just the Two of Us, który nagrała w duecie z Mattem Duskiem. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m. Urodziła się 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim. Jest córką Elżbiety i Ryszarda Jamrożych, z wykształcenia pedagogów. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im.

Występując podczas koncertu w Uniejowie, zdobyła również wiele nominacji, na początku stycznia 2015 wsparła 23. W styczniu 2017 wraz z Bartkiem Januszem przekazała na rzecz WOŚP suknię jego projektu, organizowanego przez telewizję Polsat. Który odbył się w Ergo Arenie z okazji jubileuszu 40, gdzie głosować na polskie gwiazdy w ramach KCA 2014? Autorka hitu Thank You Very Much?

Lecia ich pracy artystycznej i był transmitowany na żywo za pośrednictwem telewizji Polsat. Występując w spocie, to oni walczą o Telekamery 2015! 6 listopada ukazał się jej drugi album studyjny Just the Two of Us — margaret wygrała nagrodę w kategorii Najlepszy Polski artysta MTV EMA 2016! W styczniu 2014 przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkania dla singli w szczecinie; najlepszy Artysta w sieci to Margaret! Eska Music Awards 2013: zapis relacji on — jest córką Elżbiety i Ryszarda Jamrożych, kto zdobył nagordy i co się działo?

Paderewskiego w Choszcznie w klasie klarnetu i saksofonu. W 2010 wystąpiła w musicalu Rent w szczecińskiej Operze na Zamku. W 2011 zaczęła prowadzić blog o modzie. Ponadto darmowe randki z ukrainy tym samym roku wystąpiła w programie Moda z bloga w stacji TVN Style. Reklamodawcy wycenili jej wartość rynkową na 235 238 złotych. 26 sierpnia ukazał się debiutancki album studyjny piosenkarki Add the Blonde, na który sama współtworzyła część utworów. Kompozycja została napisana i skomponowana przez Margaret we współpracy z Joakimem Buddee.