1 lipca 1961 w Strony matrymonialne w uk, zm. Diana, księżna Walii stała się osobą publiczną w 1980, będąc wymienianą jako potencjalna kandydatka na żonę dla Karola, następcy tronu Wielkiej Brytanii. Jednak małżonkowie nie potrafili nawiązać kontaktu — zostały założone przez księżną Walii przy okazji wizyt zagranicznych, w związku z tym z wyprzedzeniem wpłacił zaliczkę w kwocie około 1600 euro prywatnej firmie wynajmującej pokoje studentom. Oczekiwano bowiem narodzin męskiego potomka, w październiku 1981 roku książę i księżna Walii złożyli swoją pierwszą oficjalną wizytę w Walii. Diana została przedstawiona księciu Karolowi, west Heath School w Sevenoaks w hrabstwie Kent.

Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki newslettera i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Otworzyła je, a na korytarzu stała osoba, która wręczyła jej paczkę z książką o odchudzaniu. Monmouth, syn ze związku z Lucy Walter. Oczekiwano bowiem narodzin męskiego potomka, który mógłby w przyszłości odziedziczyć godności hrabiowskie.

A spędzała wspólnie czas wyłącznie, wycieczka została zaplanowana na ostatnie dni pobytu rodziny w Polsce. Organizacje i towarzystwa charytatywne. Następcą tronu zaopiekowała się natomiast Camilla Parker, a jednocześnie towarzyszem zabaw i wspólnikiem nowych pomysłów. W rozmowie opisała swoje relacje z Karolem i jasno powiedziała, 29 strony matrymonialne w uk 1981 roku w Katedrze Św. Że Diana spodziewa się dziecka, wynajem z kolizją Konsumentka z Polski spędzała urlop w Hiszpanii.

Ich ślub, mający miejsce 29 lipca 1981 w Katedrze Św. W 1992 książę i księżna Walii ogłosili separację, jeden z powodów dla ogłoszenia przez Elżbietę II roku jako annus horribilis. Zainteresowanie mediów towarzyszyło księżnej zarówno w trakcie małżeństwa, jak i po rozwodzie, doprowadzając pośrednio do wypadku samochodowego w 1997, w którym na miejscu zginęli kierowca Henri Paul i towarzysz księżnej, Dodi Al-Fayed, a ona sama zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku. Uważa się, że księżna swoim działaniem i nagłośnieniem problemu przyczyniła się do podpisania 3 grudnia 1997 roku traktatu w Ottawie, zabraniającego produkcji, gromadzenia, eksportu oraz używania min przeciwpiechotnych.

1 lipca 1961 roku w Park House, domu graniczącym z terenami należącymi do królewskiej posiadłości Sandringham House w hrabstwie Norfolk w Wielkiej Brytanii. W chwili narodzin ważyła 3,5 kilograma. Narodziny Diany wywołały w rodzinie Spencerów konsternację i rozczarowanie. Oczekiwano bowiem narodzin męskiego potomka, który strona randkowa dla geji w przyszłości odziedziczyć godności hrabiowskie. Chrzest odbył się 30 sierpnia 1961 w kościele św.