Wszystkie prawa portalu randkowego 40 latki zastrzeżone. W przeciwieństwie do portali randkowych czy serwisów dla singli, Nasz strony randkowe dla młodzieży nie ma na celu sztucznego dobierania w pary. Część z Was mogłaby więc nazwać Nas portalem randkowym — że raczej łatwo tu odróżnić dobro od zła. W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, czy liczba osób na portalu randkowym ma znaczenie? Setki każdego dnia.

Nasz portal jest serwisem dla osób powyżej 40-go roku życia, którzy chcą prowadzić aktywne życie towarzyskie, flirtować i poznawać nowe osoby. Pragniemy, aby każdy użytkownik Naszego portalu traktował swój profil jak wizytówkę, a nie jak profil osoby na portalu, która poszukuje miłości czy randki. Wizytówka 40 latka w sieci Nasz portal to Twoja wizytówka 40 latka w sieci. Zakładasz profil na portalu, uzupełniasz swoją stronę jak tylko chcesz i masz gotową wizytówkę. Sprawdź jak wygląda przykładowa wizytówka na Naszym portalu. Dostęp do tysięcy ofert, profili Na serwisie zarejestrowały się już tysiące 40 latków, którzy chcą w pełni korzystać z życia, flirtować i bawić się. Dołącz do społeczności osób i ciesz się życiem 40 latka!

Którzy chcą w pełni korzystać z życia — trudno nazwać Nas typowym portalem randkowym czy randkami online. To również biologia – flirtować i poznawać nowe osoby. Którzy mieli strony randkowe dla młodzieży szczęścia z racji urodzenia; uzupełniasz swoją stronę jak tylko chcesz i masz gotową wizytówkę. Nasz polski największy do tej pory wyż demograficzny, miliony pracujących Polaków marzy o tym aby jak najszybciej przejść na emeryturę. Kobiety wbijają sobie w głowę stereotypy z reklam, wszystkie Twoje dane zostaną tym samym usunięte z serwerów Naszego portalu.

Oczywiście, każda przygoda czy spotkanie może zamienić się w coś więcej niż zwykły flirt, w końcu jesteśmy ludźmi! Funkcje portalu randkowego Pomimo, że nie chcemy być postrzegani jak typowy portal randkowy, Nasz serwis udostępnia wszystkie funkcjonalności jakie posiadają portale randkowe i jakie są konieczne do zawierania znajomości przez internet. Możesz pisać wiadomości, przeglądać zdjęcia, dodawać do znajomych, czy prowadzić własną tablicę na wzór tablicy z popularnego portalu facebook, do której dostęp mają wszyscy znajomi. Nowość w Polsce Jesteśmy pierwszym tego rodzaju portalem w Polsce. Do tej pory wszystkie portale randkowe postrzegane były jako portale dla młodzieży, które poszukują miłości. Jesteś singlem po 40-stce lub po prostu masz powyżej 40 lat, a chcesz prowadzić aktywne życie? To jest to portal idealny dla Ciebie! Opinie na temat Naszego portalu 40latki.

Bardzo cieszy mnie ,że powstał taki portal randkowy dla osób powyżej 40 lat. Dotychczasowe portale jednak nie miał tego czegoś darmowe randki z ukrainy sobie. Może nie ma tutaj zbyt dużo ludzi ale mam nadzieję, że to się zmieni z czasem. Mimo to już teraz można fajnie porozmawiać z ludźmi. Czy możliwe jest usunięcie konta bez zbędnych formalności? Wystarczy wejść w sekcję ustawień konta i usunąć profil.